• Fujian издавање индустрија ТРГУВАЊЕ CO., LTD
  • Зборувајте со експерт + 86-591-87502943
  • fpitclz@gmail.com

ЗА НАС

Fujian издавачката индустрија тргување копродукции, Ltd, основана во октомври 1980 година во Фужоу, Fujian, југоисточниот дел на Кина, која е во државна сопственост претпријатие. Таа стана подружница на компанијата Haixia објавување и дистрибуција група која имаше 9 издавачки куќи и 73 книжарници во Fujian покраината. И ние сме го направиле услуга печатење на хартија за речиси 30 years.Our клиенти се од Америка, Канада, Европа, Австралија, Нов Зеланд и Африка, а повеќето од нив имаат соработувано со нас во текот на 3 години. Постојат 23 службеници во трговски канцеларија странски. Ние може да произведуваат каталог, книга, списание, флаер и други ...

Зошто да не изберете :

1.Ние направивме услуга за печатење на хартија повеќе од 20 години

2. Нашите клиенти доаѓаат од Америка - Канада, Европа, Австралија, Нов Зеланд и Африка

3. Најголем дел од нашите клиенти имаат соработка со нас повеќе од 3 години

4. Можеме да произведеме каталог, книга, списание, флаер и друг вид хартија за печатење

5.Ние организиравме и кинески саеми за книги во странство за да им претставиме кинески книги на читателите и клиентите од целиот свет секоја година

П1. Кој вид е вашата деловна активност?

А1. ФУПИТЦ е трговско друштво кое ве очекува 23 добро обучени надворешни трговски служби и квалитетни менаџери.

П2 Кој опсег на вашите производи?

А2 Можеме да произведеме каталог, книга, списание, флаер и друг вид на печатење на хартија

П3 Може ли да направам пробен налог во мала количина?

А3. Секако ФУПИТЦ се подготвени да помогнеме, само кажете ни ја количината што ви треба, ние ќе ги провериме понудените и експресните трошоци за вас.

Q4. Како можам брзо да добијам примерок?

А4 Ве молиме, можете да ни кажете најмногу детали како сакате, тогаш би можеле да ги направиме примероците и да ви ги искажеме за 4 дена, може да ги добиете примероците за 10 дена.

Q5. Кое е водечкото време на масовно производство?

А5. Тоа зависи од количината што ви е потребна, вообичаено би биле 3-40 дена.

КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ

Ако имате какви било прашања, Ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа.

Тел 0086 591 8750 2943

Факс 0086 591 8753 8936

Адреса 13 / F, Road Dongshui 76, Фужоу, Фуџијан, Кина

Е-пошта: angela.linzhi@hotmail.com

WhatsApp Онлајн Chat!