• Fujian издавање индустрија ТРГУВАЊЕ CO., LTD
  • Зборувајте со експерт + 86-591-87502943
  • fpitclz@gmail.com

за нас

за нас

Fujian издавачката индустрија тргување копродукции, Ltd, основана во октомври 1980 година во Фужоу, Fujian, југоисточниот дел на Кина, која е во државна сопственост претпријатие. Таа стана подружница на компанијата Haixia објавување и дистрибуција група која имаше 9 издавачки куќи и 73 книжарници во Fujian покраината. И ние сме го направиле услуга печатење на хартија за речиси 30 години. Нашите клиенти се од Америка, Канада, Европа, Австралија, Нов Зеланд и Африка, а повеќето од нив имаат соработувано со нас во текот на 3 години. Постојат 23 службеници во трговски канцеларија странски. Ние може да произведуваат каталог, книга, списание, флаер и друг вид на хартија за печатење производи. Покрај тоа, ние организирана околу 8 до 10 Кинески саеми на книгата во странство да се воведе кинески книги за читателите и за клиенти од целиот свет секоја година, добредојде на нашата саеми на книгата, ако не дојде до вашата земја.

Подобро е најдобар. Ние постојано ќе плевел низ стариот да раѓаат нови за да се исполнат потребите на нашите клиенти. Ние срдечно Ве покануваме да ни се придружите во било кој начин соработка да се создаде нашиот чека сериозна иднина.


WhatsApp Онлајн Chat!