• Fujian издавање индустрија ТРГУВАЊЕ CO., LTD
  • Зборувајте со експерт + 86-591-87502943
  • fpitclz@gmail.com

Контактирајте не

Fujian издавачката индустрија трговија копродукции, ООД

адреса

13 / F, Fujian издавачки центар Bldg., 76 Dongshui Rd., Фужоу, Fujian, Кина

Е-пошта

телефон

+ 86-591-87502943

 

часа

Понеделник-Петок: 8:00-05:30

Сабота, Недела: Затворено

Сакаат да работат со САД?

Напишете ја вашата порака тука и испратете ја на нас

WhatsApp Онлајн Chat!