• FUJIAN publikimin e Industri TRADING CO., LTD
  • Flisni me një ekspert + 86-591-87502943
  • fpitclz@gmail.com

RRETH NESH

Fujian Publishing Industry Trading Co, Ltd, themeluar në tetor 1980 në Fuzhou, Fujian, në juglindje të Kinës, e cila është një ndërmarrje shtetërore. Ai u bë një kompani filial i Haixia Botimeve dhe Shpërndarjes Group e cila kishte 9 shtëpi botuese dhe 73 dyqane libër në Fujian Province. Dhe ne kemi bërë letër shërbim shtypjen për gati 30 years.Our klientët ardhur nga Amerika, Kanada, Evropë, Australi, Zelandën e Re dhe në Afrikë dhe shumica e tyre kanë bashkëpunuar me ne mbi 3 vjet. Ka 23 shtabet në zyrën e tregtisë së jashtme. Ne mund të prodhojë katalog, libër, revistë, sprovë dhe të tjera ...

Pse na zgjedh

1.Ne kemi bërë shërbim të shtypjes së letrës për mbi 20 vjet

2. Konsumatorët tanë erdhën nga Amerika - Kanada, Evropë, Australi, Zelanda e Re dhe Afrika

3. Shumica e klientëve tanë kanë bashkëpunuar me ne mbi 3 vjet

4. Ne mund të prodhonim katalog, libër, revistë, fletushkë dhe lloj tjetër i shtypjes së letrës

5.Ne gjithashtu organizuam panaire librash kineze jashtë vendit për të prezantuar libra kinezë për lexuesit dhe klientët në të gjithë botën çdo vit

Q1. Whatfarë lloji është biznesi juaj?

A1. FUPITC është një kompani tregtare e cila kishte 23 staf të trajnuar mirë të tregtisë së jashtme dhe menaxherë të cilësisë duke pritur për ju.

Q2. Rangefarë gamë të produkteve tuaja?

A2. Ne mund të prodhonim katalog, libër, revistë, fletushkë dhe lloj tjetër i shtypjes së letrës

Q3. A mund të bëj një urdhër gjykimi në sasi të vogël?

A3. Sigurt. FUPITC janë të gatshëm të ndihmojnë, thjesht na tregoni sasinë që ju nevojitet, ne do të kontrollojmë kuotimin dhe koston e shprehur për ju.

Q4. Si mund të marr një mostër shpejt?

A4. Ju lutemi mund të na tregoni detajet më të dëshiruara, pasi dëshironi, ne mund t'i bënim mostrat dhe t'ju shprehim në 4 ditë, ju mund t'i merrni mostrat në 10 ditë.

Q5. Cila është koha kryesore e prodhimit tuaj masiv?

A5. Varet nga sasia që ju nevojitet, normalisht do të ishin 3-40 ditë.

NA KONTAKTONI

Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni, ne do t'ju përgjigjemi brenda 24 orëve.

Tel 0086 591 8750 2943

Faks 0086 591 8753 8936

Adresa 13 / F, Rruga 76 Dongshui, Fuzhou, Fujian, Kinë

E-mail: angela.linzhi@hotmail.com

WhatsApp Online Chat!