• FUJIAN publikimin e Industri TRADING CO., LTD
  • Flisni me një ekspert + 86-591-87502943
  • fpitclz@gmail.com

Rreth nesh

Rreth nesh

Fujian Publishing Industry Trading Co, Ltd, themeluar në tetor 1980 në Fuzhou, Fujian, në juglindje të Kinës, e cila është një ndërmarrje shtetërore. Ai u bë një kompani filial i Haixia Botimeve dhe Shpërndarjes Group e cila kishte 9 shtëpi botuese dhe 73 dyqane libër në Fujian Province. Dhe ne kemi bërë letër shërbim shtypjen për gati 30 vjet. Klientët tanë erdhën nga Amerika, Kanada, Evropë, Australi, Zelandën e Re dhe në Afrikë dhe shumica e tyre kanë bashkëpunuar me ne mbi 3 vjet. Ka 23 shtabet në zyrën e tregtisë së jashtme. Ne mund të prodhojë katalog, libër, revistë, sprovë dhe lloj tjetër të produkteve shtypjen e letrës. Për më tepër, ne kemi organizuar rreth 8 në 10 panaire të librit kineze jashtë vendit për të futur libra kineze për lexuesit dhe klientët në të gjithë botën çdo vit, të mirëpritur për panairet tona të librit nëse arritëm në vendin tuaj.

Më mirë është më e mira. Ne vazhdimisht do të barërat e këqija përmes e vjetër që të nxjerrim të reja për t'u takuar me nevojat e klientëve tanë. Ne ju ftojmë përzemërsisht të bashkohen me ne në asnjë mënyrë të bashkëpunimit për të krijuar të ardhmen tonë të shkëlqyer.


WhatsApp Online Chat!