Letra e rrobave të Kinës (letër specialiteti) Prodhuesit dhe Shërbimet e Shërbimit të Shtypjes së Librit | Botimi Fujian
 • FUJIAN publikimin e Industri TRADING CO., LTD
 • Flisni me një ekspert + 86-591-87502943
 • fpitclz@gmail.com

Letra e rrobave (letër specialiteti) Shërbimi i shtypjes së librave

Përshkrim i shkurtër:

letër pëlhure (letër specialiteti) për mbulesë, pullë argjendi në mbulesë.


 • Porti: Fujian
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Cover:

  material letër dhe e mbarimit, si për kërkesat e konsumatorit

  Inner:

  Sipas kërkesave të klientit

  Ngjyrë

  ngjyra CMYK ose ngjyra Panton

  detyrues

  Hardcover detyrues

  përfunduar

  vula Silver

  moq

  500 copë

  skedar

  PDF (lart 300dpi)

  paketim

  qese i papërshkueshëm nga uji (optional) + kartona anije që lundron mirë + pallet (optional)

  kushtet e ofrimit

  EXW, FOB, CIF, CFR

  Kushtet e pagesës

  T / T, Western Union

  Logisyics

  Nga deti, ajri apo shprehin

  Kërkesat e citimit:

  Madhësia, Pages, Materialet, Colors, Lidhja, Sasia, përfunduar.

  PS: Ajo do të jetë e madhe që të na japin PDF file apo mostër për referencë tonë.

  Mostra (option opsionale:

  Mostër prodhojnë është në dispozicion para se të rendit, të prodhuar me kosto dhe kosto Express do të kthehet kur ju vendosni të rendit.

  Prodhojnë Data:

  3-60 ditë, varet nga sasia dhe prodhuar. mënyrë urgjente është në dispozicion


 • Previous:
 • Next:

 • Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne
  WhatsApp Online Chat!