• FUJIAN publikimin e Industri TRADING CO., LTD
  • Flisni me një ekspert + 86-591-87502943
  • fpitclz@gmail.com

Na kontaktoni

Fujian Publishing Industry Trading Co., Ltd.

Adresë

13 / F, Fujian Center Publishing Bldg., 76 Dongshui Rd., Fuzhou, Fujian, China

E-mail

telefon

+ 86-591-87502943

 

orë

E hënë-e premte: 8:00 në 5:30 pm

Shtunë, e diel: Mbyllur

Duan të punojnë me ne?

Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne

WhatsApp Online Chat!